CA HITRA - GREFSNESVAGEN


Vážení rybáři
                


Naše cestovní kancelář CA HITRA se sídlem v Táboře vznikla v roce 2005 a máme dlouholeté zkušenosti. Od té doby působíme ve středním Norsku na největším norském ostrově Hitra v osadě GREFSNESVAGEN, kde majitelem kempu je firma Angel Amfi.

Náš kemp nabízí ubytování s vysokým standardem přímo u moře.

V okolí Grefsnesvagenu je na moři spousta malých ostrůvků, podmořské skály a členité dno, což ocení hlavně vláčkaři, kteří chytají na menších hloubkách, kde jsou na jaře tresky a v létě pollaci. Pro ty, kteří rádi pilkrují jsou ideální podmínky na  Froya fjordu, kde se střídají různé hloubky až do 350 m, což jsou ideální místa pro velké mníky.

V okolí ostrova Hitra se vyskytují vesměs všechny druhy ryb. Nechá se rybařit i za nepříznivého počasí, kde se nechá schovat mezi ostrůvky před větrem.

V kempu má zároveň základnu AQUNTIC TEAM Plzeň pod vedením Pavla Výboha  zv. JIGINVěříme, že pokud si vyberete pro cestování za rybolovem do Norska naší cestovní kancelář, tak budete spokojení jak se rybářskými zážitky, ubytováním, technickým zázemím, tak i našima službami, které se snažíme neustále zlepšovat

Tomáš a Vláďa

 

 

 GREFSNESVAGEN


 

Právě přítomno: 151 hostů a žádný člen

Spolupracujeme

   
       

 

    

 

            

 

Počasí Norsko