CA HITRA - GREFSNESVAGEN

Dopravu  do Norska na Hitru- Grefsnesvagenu nám zajišťuje firma Autodoprava Nord-bus, Ježovická 123, Praha 9,  Petr Heteš  luxusním autobusem s klimatizací, wc, videem a barem, kde si můžete během jízdy zakoupit plechovkové chlazené nápoje a na zastávkách občerstvení, jako je teplá polévka, káva, čaj, párky, ale i točené pivo.

Za autobus je připojen termovlek na přepravu Vašich zmražených úlovků z Norska do  ČR. Autobus řídí naši dlouholetí zkušení řidiči.

bus2   bus3   

 Zavazadla, které si sebou povezete jsme museli v rámci bezpečnosti a přetíženosti autobusu omezit váhou max 60 kg na osobu. Z toho váha beden, které se uloží do vleku nesmí přesáhnout 40 kg.

Zavazadla:

2 x polystyrenová bedna na úlovky o rozměru 80 x 40 x 24 cm, nebo 60 x 40 x 30 cm

1 x taška, nebo kufr

1 x kufřík s rybářskými potřebami s max. rozměry D50 x V30 x Š 30 cm

1 x tubus na pruty o průměru max. 15 cm

1 x příruční zavazadlo do autobusu,   ne termobox!

Nebudou naloženy bedny jiných rozměru, než které jsou uvedeny  a to z důvodu skladnosti ve vleku. Dále nebudou naloženy zavazadla jako jsou mrazáčky na  úlovky, kyblíky, pojízdné bedny, dřevěné truhlíky na pruty, volně ložené kartony s pivem a to z bezpečnostních důvodů

 

NÁSTUPNÍ MÍSTA :

1.nástupní místo
PRAHA 4, ul. Türkova, 1001, před areálem STK DEKRA.

Sjezd z dálnice D1 od Brna na SPOŘILOV, poté na první světelné křižovatce odbočit do prava, cca 200 m je po pravé straně parkoviště

(50° 2´ 18.041´´ N)   (14° 29´28.678´´ E)2.nástupní místo
Benzínová čerpací stanice MOL Varvažov (poslední čerpací stanice před hraničním přechodem).

(50° 42´43.300´´N)   (13° 58´12.020 E)

 

TRASA CESTY ZÁJEZDU:

Odjezd je z Prahy, před stanicí STK DEKRA, v 20.00 hod. kde Vás odbavíme a vyjedeme na druhé nástupní místo, kde v 21.30 hod.nastoupí ostatní kolegové rybáři.

Po překročení hranic s Německem jedem  směr Dresden, Berlín až do Rostocku. V Rostocku se nalodíme na trajekt. Využíváme společnost TT Line a Stena Line. Na trajektu po dobu plavby,která trvá 6 hodin je možné zakoupit snídaní a oběd. Rovněž je po vyplutí otevřen fre shoop. Pro ty, kteří se chtějí prospat, je možné na recepci trajektu zakoupit kabinku se sprchou.

Z trajektu sjedeme v Švédsku v přístavním městě Trelleborg a pokračujeme Švédskem směrem Malmo, Goterborg, Udevala, Charlottenberg, kde máme na benzínové stanici před hranicemi s Norskem další pauzu. Po překročení hranic s Norskem pojkračujeme směr Konsvinger, Elverum, Avdal kde máme poslední zastávku v ranních hodinách před cílem. Pak následuje Orkanger, dále podmořský tunel dlouhý 5,4 km na ostrov Hitra Po ostrově jedeme 65km a dojedeme do cíle GREFSNESVAGEN kolem 07.00 hod.

Zpáteční cesta je stejná, akorát vyjíždíme z kempu v odpoledních hodinách, jelikož řidiči musí udělat bezpečností přestávku. Tudíž návrat do ČR – Praha je cca v 05.00 hod.

Při cestě zpět zastavujeme na ostrově Hitra ve Fillanu, kde si projdete obchody a nakoupíte domu suvenýry a další věci.

   

Při skupině více jak 15 osob, na žádost rybářů může být vypraven autobus včetně návratu i z jiného města než je Praha a to za příplatek, který si účtuje dopravce.

Někteří naši zákaznici, nechtějí cestovat do kempu autobusem, tak je možno cestovat i vlastní dopravou a to i mimo námi uvedené termíny a to hlavně v letních měsících, kdy nepořádáme autobusové zájezdy. V tomto případě stačí zavolat a domluvit si datum nástupu a datum odjezdu.

 

Právě přítomno: 21 hostů a žádný člen

Spolupracujeme

   
       

 

    

 

            

 

Počasí Norsko