CA HITRA - GREFSNESVAGEN

V našem kempu jsme k apartmánům vybaveni standartně loděmi

Sea Jeeps 40 HP

Lodě  mají úsporné čtyřtaktní motory Yamaha o výkonu 40 HP.  Loď je určena pro tři až čtyři osoby. Každá loď je vybavena echolotem s GPS zn. Garmin, kotvou, gafem, odpichovacím háčkem, držáky na pruty a námořní mapou a se dvěma nádržemi po 25 l benzínu, což je dostatečná zásoba pro delší rybářské výpravy

Pronájem této lodi je zahrnut v ceně pobytu. Lodě jsou prostorné, stabilní a bezpečné. Délka lodi je 5,7m, šíře 2,1m. Lodě jsou ovládané volantem a plynovou pákou.

   

   

Pro rybáře, kteří chtějí jezdit větší dálky za rybami na volné moře je možnost změnit si loď, kterými je vybaven kemp. Toto je však řešit včas, aby v sezóně nebyly lodě obsazené jinými rybáři.

Jedna z možností je, že si  objednáte k lodi, která je ve standardu další některou z větších lodí a zaplatíte větší cenu, nebo druhá možnost je, že vrátíte loď 40HP a za větší loď Vám bude účtována poměrná stanovena část ceny majitelem kempu. Možnost je i objednat si větší loď jen na den, nebo několik dnů.

Přikoupení lodě navíc na pobyt : 5.800.-NOK

 

Další lodě v k pronajmutí.:

Sea Jeep 75 HP

Jedná se velmi prostornou loď o délce 6,6m a šíři 2,1m s nádrží na 60 l benzínu. Loď je standartně vybavena velkým echolotem s GPS. Při pronájmu  je nutné složit zálohu pro případ poškození v hodnotě 5.000,- NOK, v měně Euro, nebo Nok, nebo nejlépe postačí  embosovaná karta.

   

Cena lodě na pobyt: 9.400.-Nok. Výměna lodi 40HP za 75 HP cena 6.000.-Nok/pobyt.


ARVOR 150,  115 a 85 HP
Diesel

Lodě Arvor jsou plastové s kabinkou, což je příjemné v dešti, délka lodi je 7,2 m. Při pronájmu těchto lodí je nutné složit zálohu pro případ poškození v hodnotě 5.000,- NOK, v měně Euro, nebo Nok, nebo nejlépe postačí  embosovaná karta.

      

 
KAASBOLLl   90 a 100 HP Benzín

Lodě Kaasbol mají částečnou střechu, délka lodi je 6,6 m a šíře je 2,3 m, lodě jsou standartně echoloty a GPS. Rovněž platí složená záloha na poškození lodi, jako u lodi Arvor

   


QUCKSILVER  115HP
Benzín

Loď je z plastu s uzavíratelnou kabinkou, standartně vybavená echolotem a GPS, délka lodi 6,8 m Rovněž platí složená záloha, jako u lodi Arvor

   

Všechny větší lodě je potřeba si objednat včas, jelikož jsou v oblibě rybářů, kteří chtějí chytat na volném moři větších dálek.

Lodě v kempu předává, přebírá a provede zaškolení zástupce kempu, který provádí kontrolu, zda není loď poškozena. Je potřeba při přebírání vše podrobně prohlédnou a nahlásit. Provádí se i kontrola podvodní kamerou zda není loď poškozena ze spodní části lodě.

 

 

Čerpací stanice k lodím je přímo na mole. U lodí 40 HP se přineste kanistry ke stanici a ráno a večer provádíme tankování benzínu. Velké lodě postupně připlují k čerpací stanici, kde budou dotankovány. U čerpací stanice je počítadlo litrů a po načerpání se benzín zaplatí delegátovi.

Právě přítomno: 101 hostů a žádný člen

Spolupracujeme

   
       

 

    

 

            

 

Počasí Norsko