CA HITRA - GREFSNESVAGEN

Ubytování v kempu Grefsnesvagen je na velice vysoké úrovni v apartmánech, které jsou standartě vybaveny. Každý apartmán má obývací pokoj, který je vybaven televizorem s možností prohlížet filmy přes USB. Podle počtu ubytovaných je počet ložnic po dvou osobách. Dále minimálně jedna koupelna se sociálkou. Dále je standartě vybavena kuchyň, kde je velká lednice s mrazákem sporák, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a dostatečný počet talířů, příborů, hrnců, sklenic a další kuchyňské nádobí.

Vždy při příjezdu, kdy se budete ubytovávat je apartmán uklizen a vyčištěn. V ložnici je připraveno čisté ložní prádlo.

Všechny apartmány jsou vybaveny plovoucími vestami podle počtu osob ubytovaných.Všechny apartmány se nachází přimo na mole cca 3m od moře. V kempu je zavedena wifi. Ke každému apartmánu je přidělen mrazák umístněný za filetovací místností

 

Apartmány
Apartmán č.2
Je apartmán pro 4 osoby  s nekrytou terasou,  kde je v přízemí obývací pokoj s výhledem na moře, kuchyň, technická místnost, koupelna se sociálkou. V patře se nachází dvě ložnice. K tomuto apartmánu je přidělena jedna loď 40HP.

Apartmán č.3
Je apartmán pro 8 sob (3 rybářské skupiny), který se nachází v patře, kde je velký obývací pokoj s terasou s výhledem na moře. Vedle  obývacího  pokoje je kuchyně, technická místnost. Apartmán má tři ložnice po dvou osobách a a dvě ložnice po jedné osobě. V apartmánu jsou dvě koupelny se socíálkama. K apartmánu jsou přiděleny 3 lodě 40HP

Apartmán č.6
Je apartmán pro 2 osoby, vhodný pro manželské páry, které chtějí být sami a mít své soukromí. Ten se nachází v patře  kde je standartně obývací pokoj s terasou s výhledem na moře. Je tam kuchyně, koupelna s toaletou a jedna ložnice pro dvě osoby. Tento apartná je dražší, jelikož je nadstandartní a pouze pro dvě osoby.

Apartmán č.8
Je apartmán  pro 2 osoby stejný jako apartmán č. 6, navíc má krytou terasu s výhledem na moře. Rovněž je dražší, jako ap.č. 6

Apartmán č.9
Je apartmán pro 4 osoby, nachází se v patře za filetovací místností. S krytou terasou s výhledem na moře. V apartmánu je prostorný obývaci pokoj spojený s kuchyní, jedna koupelna s toaletou, dvě ložnice po dvou osobách a technická místnost. K apartmánu je jedna loď 40 HP.

Apartmán č.10 – 14
Tyto apartmány jsou pro 7 osob, je možné být i v 8 osobách. Apatmány jsou dvoupatrové. V přízemí je ložnice pro dvě osoby, dále je koupelna, toaleta a sauna.
V patře je velký obývací místnost spojena s kuchyní a krytá velká terasa. Ve druhém patře jsou 2 ložnice po dvou osobách. Každá ložnice má vlastní koupelnu a toaletu. Dále je ve druhém patře ložnice pro jednu osobu. K tomuto apartmánu jsou přiděleny 2 lodě 40 HP.

Apartmán č.15 – 21
Tyto apartmány se nachází v přední části kempu přimo na mole. Jedná se o apartmány pro 6 osob, kde v přízemí se nachází velký obývací pokoj, kuchyně a jedna toaleta a technická místnost, kde je pračka.V přízemí je krytá teráska.
V patře se nachází 3 ložnice po dvou osobách, z toho dvě ložnice mají vlastní koupelnu a toaletu.

       

 

V kempu vedle recepce se nachází sauna, kterou je možno bezplatně využívat. Vedle sauny se nachází vířivka, kterou je možné používat a vedle ní jsou  sprchy. Nutno podotknout, že není vhodné do vířivky nosit skleněné nádobí a láhve, jelikož v případě rozbití se můžete pořezat. Vířivka je neustále nahřáta.

    

V kempu je krytá filetovací místnost na zpracování ryb, za ní je balící místnost a vedle mistnost s kójemi, kde jsou mrazáky na úlovky. Je zde i sušárna na promočené obleky, kde se rovněž nachází gumové zástěry a kartáče na čištění ryb, které je možné využít při filetování.

    

Dále je v kempu několik grilů, které je možno využívat a udělat si pohodu po rybolovu. Rovněž v kempu máme obchůdek s rybářskými nástrahami, kde najdete vše co je potřebné k místnímu rybolovu, jak k vláčení, tak k pilkrování na hloubkách.

    

Na mole je postaven velký, stan, kde si můžete posedět, když grilujete, nebo v době příjezdu a odjezdu, když je příznivé počasí můžete mít uložené zavazadla, než se ubytujete.

 

Právě přítomno: 123 hostů a žádný člen

Spolupracujeme

   
       

 

    

 

            

 

Počasí Norsko